Zľava -25% s kódom MLYN25. Viac info: Súťaž MLYN

Naše technológie

BLACK HILL CLASSIC®

Tkanina Black hill classic® má hladkú a pevnú štruktúru, je odolná voči mechanickému namáhaniu. Tkanina prémiovej kvality je navrhnutá tak, aby spĺňala aj tie najnáročnejšie požiadavky na termoreguláciu. V optimálnom pomere ochraňuje pred vetrom, je vysoko odolná proti oderu a nečistote. Vzhľad tkaniny s krátkym vlasom sa nemení ani po viacnásobnom praní a má dlhú životnosť. Vysokofunkčná tkanina zaručuje výborný telesný komfort.

BLACK HILL SOFT®

Tkanina Black hill soft® vytvorená technológiou tkania, ktorá vytvára vzdušnejšiu štruktúru, je jemná a mäkká na dotyk. Vyrobená z jemných elastických proteínových vlákien vysokej kvality, ktoré zabezpečujú pocit pohodlia a voľnosti v pohybe. Tkanina s dlhším vlasom je pružná a príjemná zároveň. Je menej odolná proti vetru.

ikonka doubleface

BLACK HILL DOUBLE FACE®

Tkanina Black hill double face® je špeciálna dvojvrstvová tkanina s hladkou a pevnou štruktúrou, je odolná voči mechanickému namáhaniu. Konštrukcia tkaniny je vyrobená špeciálnou technológiou, jej hustota dotvára komfortný vzhľad. Vrchná vrstva má vrúbkovanú štruktúru, vnútorná vrstva je hladká a mäkká. Tkanina je poddajná a prispôsobivá, zaručuje dlhodobý pocit tepla aj v tom najväčšom chlade. Tkanina s vyššou gramážou je ideálna na oblečenie vrchnej vrstvy.

ikonka doubleface

BLACK HILL SUPER SOFT®

Tkanina Black hill super soft® je vytvorená technológiou pletenia, ktorá vytvára vzdušnú štruktúru, je veľmi jemná, elastická a mäkká na dotyk. Vyrobená z jemných elastických proteínových vlákien vysokej kvality, ktoré zabezpečujú pocit pohodlia a voľnosti v pohybe.

doručenie

V rámci SVK

doručenie do 24 hod alebo na druhý deň

záruka 3 roky

Záruka 3 roky

na zipsy YKK

garancia

Garancia

vrátenia peňazí

skladom

Všetok tovar

skladom