Využite zľavový kód: LETO30 do konca mesiaca!!

O nás

NA ZAČIATKU BOLI ,,NOHAVICE“

Motiváciou zakladateľa značky Black hill outdoor® boli nohavice z merino vlny s vynikajúcimi termoregulačnými vlastnosťami zadovážené v zahraničí. Rokmi overený materiál, doslova nezničiteľný sa stal inšpiráciou. Slovenský ani zahraničný trh nič podobné neponúkal a z dôvodu veľkého dopytu vznikla myšlienka, skúsiť to na vlastnú päsť. A vtedy sa to začalo – materiál, návrhári, krajčíri…

FUNKČNÉ, TRVÁCNE A NADČASOVÉ

Prvé nohavice z merino vlny značky Black hill outdoor® - funkčné, trvácne a nadčasové boli na trhu. Začalo sa testovať a skúšať, s tým nám radi pomohli horskí vodcovia. Môžeme spokojne povedať, „podarili sa,“ čoho dôkazom boli pozitívne ohlasy a veľký záujem.

Z počiatočného modelu jediných outdoorových nohavíc sa po viacročných skúsenostiach v oblasti outdoorového oblečenia, začal postupne vyvíjať a vytvárať dokonalý systém oblečenia z merino vlny na voľný čas a šport. Ako sa hovorí „šaty robia človeka“ a preto je nesmierne dôležité, cítiť sa v nich pohodlne a k tomu aj dobre vyzerať.

Vďaka všestranným vlastnostiam merino vlny, oblečenie Black hill outdoor® môžeme odporučiť pre náročné aktivity v horách, ktoré trvajú aj niekoľko dní, ako je horolezectvo, skialpinizmus, turistika, lyžovanie, rybačky aj poľovačky. Príjemne sa v ňom budete cítiť aj počas cestovania a každodenného nosenia.

KVALITA JE NAŠOU VÝSADOU

Značka Black hill outdoor® sa vo svojej produkcii zameriava na outdoorové oblečenie, ktoré je výsledkom kvalitného spracovania prémiovej merino vlny a profesionálneho šitia s dôrazom na využitie slovenských výrobcov a dodávateľov.

Hlavným znakom značky Black hill outdoor® je využívanie najkvalitnejšej 100% prírodnej ovčej vlny bez syntetických prísad, získavanej so špeciálne vyšľachteného druhu oviec merino z Austrálie a Nového Zélandu. Oblečenie Black hill outdoor® je vyrábané z funkčných tkanín podľa nových technológií.
Mnohé z materiálov si navrhujeme sami a sme hrdí na to, že ich nevyberáme len na základe trendu alebo dizajnu. Našou snahou je, aby kvalitu materiálu bolo poznať pri prvom dotyku.

Vďaka skúsenostiam a testovaniu vieme, že základom vývoja našich výrobkov je dôležité poznať skutočné potreby každého modelu. Pri výbere kladieme dôraz na správnu kombináciu materiálu s rôznou hustotou pre daný účel a samozrejme vybraný materiál testujeme a skúšame v teréne. Testovaním sa snažíme zaistiť správne funkcie materiálu, odolnosť, trvácnosť a pohodlnosť. Dôležitou súčasťou sú aj zipsy a gombíky, dodávané výhradne od renomovaných spoločností.

NÁŠ SMER

  • Inšpiráciou vzniku tohto oblečena je reálny návrat k prírodným materiálom, neskutočný pocit z príjemného nosenia s udržaním ideálnej mikroklímy.
  • Prioritami a zároveň charakteristickými črtami našich produktov je kvalita, originálnosť v dizajne, estetická hodnota, všestranné využitie a priaznivé ceny.
  • Našim cieľom je, aby si každý našiel u nás svoj výrobok, ktorý vyhovuje jeho potrebám a požiadavkám a zároveň nesklamal jeho očakávania.
    Vďaka dlhej životnosti a unikátnemu materiálu si želáme, aby vás naše oblečenie sprevádzalo mnoho rokov a aby sa jedného dňa mohlo stať obľúbeným oblečením ďalších generácií.
  • Osobitý štýl nadčasového oblečenia značky Black hill outdoor®, spracovanie strihov až do najmenšieho detailu, množstvo farebných kombinácií, vyzdvihne dokonalosť každého outfitu.

Pred nami je dlhá cesta, ale chceme zostať verní prírode a tradícii. Našim zámerom nie je len predať, ale aj poradiť a inšpirovať k zdravému životnému štýlu. Budeme radi ak sa nám podarí osloviť široké spektrum ľudí a značka Black hill outdoor® bude napredovať aj vďaka vám.

Tím Black hill outdoor®

doručenie

V rámci SVK

doručenie do 24 hod alebo na druhý deň

záruka 3 roky

Záruka 3 roky

na zipsy YKK

garancia

Garancia

vrátenia peňazí

skladom

Všetok tovar

skladom